Concordia Elbląg 5:1 Start Działdowo (2 kolejka)

1:0 - 14" Kamil Lullies (asysta Maciej Szydłowski)

2:0 - 19" Rafał Kruczkowski (asysta Damian Weber)

3:0 - 26" Maciej Szydłowski (asysta Maciej Kamiński

4:0 - 49" Rafał Kruczkowski (asysta Kamil Lullies)

4:1 - 62"

5:1 - 69" Piotr Kosobucki (asysta Rafał Kruczkowski)

Skład: Treder, Pelc, Sulkowski (41"Bieńkowski), Gucajtis, Cecki (69"Karman), Kamiński, Szydłowski (48"Kosobucki), Gola (48"Gromek), Weber (61"Pink), Lullies (67"Koller), Kruczkowski

W sobotę 30 sierpnia Concordia rozegrała drugie spotkanie w lidze wojewódzkiej juniora młodszego tym razem na obiekt przy ulicy Krakusa przyjechała drużyna Startu Działdowo. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Concordii 5:1. Od początku spotkania to Concordia zdecydowania panowała na boisku i można żałować, że zdobyliśmy tak mało bramek, spokojnie powinien być wynik dwucyfrowy ale ważne są 3pkt. W 14 minucie Kamil Lullies po asyście Macieja Szydłowskiego strzela bramkę. W 19 minucie po rajdzie na skrzydle Damiana Webera, Rafał Kruczkowski trafia do bramki. W 26 minucie po rzucie rożnym i dośrodkowaniu Maćka Kamińskiego, Maciej Szydłowski ładnym strzałem pokonuje bramkarza gości. Druga połowa była podobna, ale Concordia trochę zaczęła grać lekceważąco i pozwaliliśmy gościom na coraz więcej. W 49 minucie po podaniu Kamila Lulliesa do siatki trafił Rafał Kruczkowski. W 62 minucie niby nie groźna sytuacja Startu, ale sędzia dopatruje się faulu i z 17 metra po rykoszecie piłka trafia do siatki. W 69 minucie podanie Rafała Kruczkowskiego, i Piotr Kosobucki ustala wynik spotkania.