Błękitni Orneta 3:3 Concordia Elbląg (sparing)

Błękitni Orneta (96) 3:3 Concordia Elbląg

1:0 - 23" Patryk Chodkowski (rzut karny)

2:1 - 34" Piotr Kosobucki

2:2 - 44" Patryk Chodkowski

2:3 - 63" Damian Weber (rzut wolny)

3:3 - 90" Sebastian Dzierzkiewicz

Skład: Treder, Gucajtis, Pelc, Bieńkowski, Cecki, Koller, Gola, Kamiński, Lullies, Kruczkowski, Kosobucki
Zagrali również: Pink, Karman, Szydłowski, Mańkowski, Gromek, Weber

W środę 20 sierpnia rozegraliśmy ostatni sparing przed ligą wojewódzką juniora młodszego tym razem nasze drużyna mierzyła się z dwa lata starszymi zawodnikami Błękitnych Orneta. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 po bramkach Kamila Lulliesa, Piotra Kosobuckiego i Damiana Webera. Spotkanie odbywało się na bocznym boisku, której było w fatalnym stanie w Ornecie. Początek spotkania to nasza drużyna próbowała grac piłką i prowadziliśmy grę ale w 23 minucie rajd skrzydłowego Błękitnych, który minął aż 4 zawodników Concordii i dopiero 5 zawodnik sfaulował zawodnika z Ornety na 16 metrze i był rzut wolny. Po strzale z rzutu wolnego piłka trafia w rękę naszego zawodnika, który bronił się przed uderzeniem w twarz i sędzia z niezrozumiałej przyczyny podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał zawodnik gospodarzy. Jednak odpowiedz była dość szybka w 28 minucie akcja Concordii i Kamil Lullies trafia do bramki. W 34 minucie błąd obrońcy Błękitnych i Piotr Kosobucki mija bramkarza i trafia do siatki. W 44 minucie kolejna kontrowersja po stracie obrońcy Concordii, Błękitni wyprowadzili akcję po której był ewidentny spalony ale sędzia bramkę uznał. W drugiej połowie dużo sie nie zmieniło nadal prowadziliśmy grę, a Błękitni mieli swoje sytuacje po stałych fragmentach i kontrach. W 63 minucie rzut wolny z okolicy 20 metra pięknym strzałem do siatki trafia Damian Weber. Niestety w ostatniej akcji spotkania w 90 minucie błąd w środku pola i zawodnik gospodarzy w sytuacji sam na sam trafia do siatki